Enago Akademi

Araştırmacıların yayın başarısı elde etmelerine yardımcı olma tutkusu olan bilimsel iletişim uzmanları

Enago Akademi'de, kariyerinin başındaki araştırmacıların çalışmalarını en iyi dergilerde yayınlamadaki tüm zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olma konusunda istekliyiz. Bu aynı zamanda deneyimli ve yoğun araştırmacıların araştırma profillerini oluşturmalarına ve kariyer gelişimi için fırsatları en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olma çabalarımızı da yansıtmaktadır. Öncelikle araştırma yazma, dergilerde yayınlama ve yayınlanmış çalışmaların tanıtımı konularında bilgi kaynakları sağlamaya odaklanıyoruz. Bu alanları akademik yayıncılığın en şeffaf olmayan, yanlış anlaşılmış yönlerini, çığır açan araştırmaların yayınlanmasının önündeki en büyük engel olarak görüyoruz. Akademisyenlerin araştırma hedeflerini gerçekleştirmelerine daha pratik, çok dilli, güncel ve daha az müdahaleci bir yolla yardımcı olacak daha iyi bir yol olduğuna inanıyoruz.

Yazar Çalıştayları

Elyazmalarını düzenleme ve yazarların yayın yolculuklarında yardımcı olma konusundaki kapsamlı uzmanlığımızla, küresel olarak araştırmacıların karşılaştığı başlıca problem noktalarını belirledik. Bugüne kadar, 85,000+ araştırmacı araştırma yazma, akademik yayıncılık üzerine temel ve ileri kavramları anlamaya yardımcı olan Japonya, Çin, Kore, Tayvan, Latin Amerika, Türkiye gibi ülkelerde 200’ün üzerinde başarılı atölye gerçekleştirdik.

Akademik Web Seminerleri

Global olarak araştırmacılar arasındaki sosyal yardım çalışmalarımızı ilerletmek için, çeşitli sektör uzmanları ve yayıncıları ile işbirliği içinde, farklı alanlardaki akademisyenlerin karşılaştığı başlıca endişeleri ele alan konularda 100'den fazla canlı ve isteğe bağlı öğrenme oturumuna ev sahipliği yaptık. Web seminerlerimiz İngilizce, Japonca, Korece, Çince ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Akademik Kaynaklar

Yayınlanan makale sayısı her yıl artmaya devam ettikçe, ESL araştırmacılarının başarılı yayınlar sağlamak için yazma ve yayınlama becerilerini geliştirmeleri kritik önem taşımaktadır. 5000'den fazla derinlemesine bilgi kaynağı olan zengin ve çeşitli portföyümüz, araştırmacıların hedeflerine ulaşmalarına ve araştırma kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak için İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Türkçe, Rusça, İspanyolca ve Portekizce dillerinde mevcuttur. Ayrıca, özel Soru-Cevap forumumuz akademisyenlere aktif tartışma ve bilgi paylaşımı için bir ortam sunmaktadır.

Yenilikçi Ürünlerimiz

Bu dijital çağda, araştırmacılar için kariyer gelişimi öncelikle başarılı yayın tarihlerine bağlıdır. Bunu kolaylaştırmak için yoğun araştırmacılara araştırma becerilerini zenginleştirmelerini ve kariyer büyümelerini geliştirmelerini sağlayan yapılandırılmış, esnek ve sertifikalı bir çevrimiçi öğrenme platformu geliştirdik.

Öğrenmeye başla

Akademik araştırmacıların araştırma sorunlarına doğru çözümler bulmada karşılaştıkları zorlukları göz önünde bulundurarak, önde gelen danışmanlık hizmetimiz, yazarların yayıncılıkla ilgili sorunlarını tartışmak veya herhangi bir yazıyı ele almak için canlı bire bir video etkileşimleri yoluyla alanlarından ünlü uzmanlarla bağlantı kurmasına yardımcı olur.

Book a Consultation

Araçlarımız

Bilimsel araştırma ve makale, göz korkutucu ve zaman alıcı görevlerdir. Dergilerin mekanik nedenlerle makalelere karar vermeleri ve çoğu zaman reddetmeleri 3 aya kadar sürebilir. AuthorONE, makalenizi 60+ parametrede kontrol etmek için gelişmiş AI'yı kullanarak makalenizin hazır olup olmadığını tam olarak anlar. Şimdi güvenle gönderin ve bir seferde kabul alın.

Daha fazla bilgi edin

Araştırma makaleniz için doğru açık erişim (OA) dergisini bulmak çoğu akademisyen için zor olabilir. Enago Açık Erişim Dergisi bulucu, yazarların makalelerini yayınlamak için en alakalı açık erişim dergilerini belirlemelerine yardımcı olur. Bu dergi önerme aracı DOAJ tarafından onaylanmıştır ve 130'dan fazla ülkedeki yayıncıların 14.000'den fazla AE dergisini dizine ekler.

Dergi Ara
X

Ücretsiz makalelerinizi tükettiniz.

Araştırma yazarlığı ve akademik yayıncılık konusundaki tüm kaynaklarımıza sınırsız erişim sağlamak için ücretsiz üye olun:

  • 320 + blog makaleleri
  • 50+ Web Seminerleri
  • 10+ Uzman podcast
  • 10+ e-Kitap
  • 10+ Kontrol Listesi
  • 50+ İnfografikler
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications