İngilizce Düzenleme, Düzenleme Hizmeti, Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon
Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
1.117 uzmanlık alanı, düzenlenmiş 140.000 makale, 89 ülke
Yayın destek hizmetlerimiz
Ödüllerimiz
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
Redaksiyon, Proofreading, manuscript editing, english editing grammar

Müşteri Yorumları

The English editing services offered by Enago is really good and I am fully satisfied. The services are fast and reliable. I am very glad to submit my articles for review by highly qualified editors of Enago...

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiYard. Doç. Dr. Sevgi Kızılcı
Dokuz Eylül Üniversitesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme Hizmeti

Türkçe → Makine çevirisi sonrası düzenleme

Sürekli gelişen teknolojilerle, çeviri hizmetleri otomatikleşme ve verimlileşme açısından büyük bir adım atmıştır. Makine çevirisi, uygun maliyetli ve hızlı teslim sürelerine ihtiyaç duyan şirketler için uygun bir seçenek olduğunu kanıtlamıştır. Makine çevirisinin niteliği kendi başına güvenilir olmasa da, çevirmenlerle birlikte kullanıldığında düşük riskli belgeler için uygun bir seçenek olmaktadır.

En hızlı sürede teslim edilen ve en uygun maaliyetli çevirilere ihtiyaç duyan müşteriler için Çevirmen Kontrolünde Makine Çevirisi Hizmeti sunmaktayız. Makine çevirisinin çıktıları nitelik olarak çevirmen çevirisiyle aynı olmasa da, hizmetimiz zamanında teslim ve daha düşük maaliyet garanti etmektedir. Belgeniz, ilk hali makine tarafından çevirildikten sonra, çiftdilli uzmanlar tarafından doğrulanacak ve düzenlenecektir.

 

Nasıl çalışır?

Belge Yükle
STEP 1Çevirilecek belgeyi güvenli sunucumuza yükleyin. Belgeniz bize ulaşır ve size özel teklifimizi hazırlamak için süreci başlatırız.
Çeviri Belleği
STEP 2Teklifinizi hazırlarken, geçmişteki çevirilerinizi çeviri belleğiniz üzerinden geri kazanır ve sizlere çeviri içeriğinin sadece yeni olan kısımları için bir teklif sunarız. Eğer bu ilk hizmetiniz ise, sonraki çevirilerinizdeki maaliyeti düşürmek için çeviriniz belleğe kaydedilir.
Özel Fiyat Teklifi
STEP 3Temsilcimiz, fiyat teklifimiz için 2 saat içinde sizinle iletişime geçer. Teklifimizi onayladığınızda, çeviri süreci başlar.
Makine Çevirisi
STEP 4Belgeniz sektördeki en son teknolojiler kullanılarak tercüme edilir. Belgenizin formatını koruruz ve en iyi makine çevirisini garanti ederiz.
Çevirmen Kontrolü
STEP 5Belgeniz çevirildikten sonra, çift dilli uzmanımız belgenizi kontrol eder ve orijinal dildeki belgeniz ile karşılaştırır. Böylelikle, makine çevirisinin kalitesi büyük ölçüde artar.
Belge Teslimi
STEP 6Çevirilmiş olan belgeniz size gönderilir ve çeviri belleğiniz daha sonraki hizmetlerinizin maaliyetini düşürmek için kaydedilir.

Çeviri Ücreti

Karakter sayınıza bağlı olarak ücret farklılık gösterebilir. Öncelikle teklif formumuzu doldurur musunuz?

 

Örnekler

Sosyal bilim
Işyeri

 

お客様の声

翻訳サービス・日英翻訳

翻訳サービスを利用する立場から見て、クリムゾン インタラクティブのサービスは弊社のように多言語に対応しなければならない国際企業にとってはとても重要です。弊社の事業内容を世界に発信するために、正確な翻訳は欠かせません。日本語や韓国語、中国語など、多言語による翻訳を提供していただいた上、納品も早く信頼性があり、翻訳の品質にもたいへん満足しています。

Ann Kok
シニア広報幹部、シンガポール

翻訳サービス・日英翻訳

翻訳サービスを利用する立場から見て、クリムゾン インタラクティブのサービスは弊社のように多言語に対応しなければならない国際企業にとってはとても重要です。弊社の事業内容を世界に発信するために、正確な翻訳は欠かせません。日本語や韓国語、中国語など、多言語による翻訳を提供していただいた上、納品も早く信頼性があり、翻訳の品質にもたいへん満足しています。

Ann Kok
シニア広報幹部、シンガポール

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, academic proofreading services, Düzenleme Hizmeti
Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, english editing, Düzenleme Hizmeti, bilimsel editörün

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

scientific proofreading, scientific editing, bilimsel editörün
scientific proofreading, scientific editing, bilimsel editörün, ingilizce imla düzeltme

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...

Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...