Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz
Ödüllerimiz
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
Redaksiyon, Proofreading, manuscript editing, english editing grammar

Müşteri Yorumları

The English editing services offered by Enago is really good and I am fully satisfied. The services are fast and reliable. I am very glad to submit my articles for review by highly qualified editors of Enago...

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiYard. Doç. Dr. Sevgi Kızılcı
Dokuz Eylül Üniversitesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme Hizmeti

Neden Enago?

Enago, yazınızdaki İngilizcenin kalitesine ve ihtiyaçlarınıza göre üç ayrı seviyede İngilizce imla düzeltmesi, İngilizce düzeltme ve metin düzenleme hizmeti sunmaktadır. Düzenlemesini yapmış olduğu 585.000’den fazla makale ile 125 ülkeden 81.000’den fazla yazara hizmet vermektedir. Yüksek kaliteyi hedeflemesi ve sürekli yenilenmeyi ilke edinmiş olması sayesinde müşterilerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Tüm bunların sayesinde Enago, Red Herring Asya ve Dünya 2010 ödüllerini almış dünyadaki tek düzenleme şirketi olmayı başarmıştır.

Konu akademik İngilizce redaksiyona gelince, Enago’yu seçmeniz için bazı nedenler:

1. Konu alanınızda doktora veya yüksek lisans sahibi, deneyimli editörler

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiEnago, belli bir alanda uzmanlığı bulunan 450'den fazla editörle çalışmaktadır. Yüksek vasıflı Enago editörleri, İngilizce redaksiyon konusunda ortalama 19,4 yıllık tecrübeye sahiptir; hepsinin ana dili İngilizcedir. Bazı editörlerimizin deneyimleri ve becerilerine dair bilgileri ilgili sayfamızda bulabilirsiniz.

2. İkinci kez makale gönderdiğinizde, ilk yazınızı düzelten editör ile tekrar çalışma imkânı

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiBize ikinci kez yazı gönderdiğinizde, ilk yazınızın üzerinde çalışmış olan editörün yaptığı iş ile ilgili bir fikriniz olacak ve aynı editörü isteyebileceksiniz; tabii yeni bir editör seçme imkânınız da olacak. Ancak şunu da belirtelim, müşterilerimizin editörlerimize duyduğu güven çok yüksek seviyededir: Hizmetlerimizi bir defadan fazla kullanan müşterilerimizin %82’si makalelerinin "herhangi bir Enago editörü" tarafından redakte edilebileceğini belirtmiştir.

3. Makul fiyatlarla hızlı teslimat

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiAcil yetişmesi gereken yazılar için Enago’nun ekspres teslimat planı vardır. Ücretleri de gayet uygundur. Belirli aralıklarla da çeşitli indirim fırsatları sunuyoruz. Fiyatlarımıza göz atın.

4. Editörünüze çalışmanız ile ilgili sınırsız soru sorma imkânı

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Proofreading, Proofreading Services, Düzenleme HizmetiÜcretsiz soru−cevap hizmetimiz, memnuniyetinizi sağlama ve yazınızın yayınlanma ihtimalini azami düzeye çıkarma konusundaki çabamızın bir uzantısıdır. Düzenlemesi bitmiş belgenizi aldıktan sonra, yazınızın üzerinde çalışan editöre istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.

5. İngilizcesi nedeniyle onay alamayan makaleler için ücretsiz yeniden düzenleme hizmeti

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, scientific proofreading, scientific editing, Düzenleme HizmetiEğer tarafımızca düzenlenmiş bir yazınız İngilizcesi yüzünden reddedilirse, Enago yazının ücretsiz olarak yeniden düzenleneceğini garanti eder. Yüksek kalite standartları sayesinde, Enago bugüne kadar böyle bir durumda kalmamıştır.

6. Ücretsiz makale karnesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, english editing, english proofreading, Düzenleme HizmetiMakale karnesi, düzenlemesi bitmiş yazınızla birlikte size gönderilen bir rapordur. Bize gönderilen özgün metinler hakkında geri bildirim sunduğu için müşterilerimize yazdıkları diğer yazılarda çok faydası olmuştur. Daha fazla bilgi için…

ingilizce düzeltme, ingilizce düzenleme, ingilizce cümle düzeltme, Düzenleme Hizmeti, redaksiyoningilizce düzeltme, ingilizce düzenleme, ingilizce cümle düzeltme, Düzenleme Hizmeti, redaksiyon

Yüksek Kaliteli Redaksiyonun Reçetesi: Enago’nun İkiz Editör Modeli

İkiz editör modelinde, hem İngilizce konusunda hem de belgenizin konu alanında uzman iki editör aynı makale üzerinde birbiri ardınca çalışır. Yazı bir editörden diğerine aktarılmadan önce de birkaç defa kontrol edilir.

İkiz editör modelinin getirileri:

  • Düzenlemede yüksek kalite
  • Yüksek kalite seviyesinde bile hızlı teslimat
  • İki editör her zaman tek bir editörden iyidir.

Bu modelin benzersiz yanı, her bir tur düzenlemede dil ve konunun aynı anda gözden geçirilmesidir.

Enago’yu Tavsiye Edenler

Enago’nun redaksiyon hizmetleri, 1680’den fazla bilimsel dergi tarafından yazarların faydalanabileceği hizmetlerden biri olarak tavsiye edilmektedir. Enago’yu tavsiye eden dergi, yayıncı ve akademik cemiyetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Daha fazla bilgi için.. >>

Ücretler ve teslimat süreleriFiyat teklifi talep formu
redaksiyon hizmeti, ingilizce redaksiyon, akademik redaksiyon, english editing, ingilizce editing

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...