Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz
Ödüllerimiz
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
Redaksiyon, Proofreading, manuscript editing, english editing grammar

Müşteri Yorumları

The English editing services offered by Enago is really good and I am fully satisfied. The services are fast and reliable. I am very glad to submit my articles for review by highly qualified editors of Enago...

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiYard. Doç. Dr. Sevgi Kızılcı
Dokuz Eylül Üniversitesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme Hizmeti

Hizmetlerimizden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kolay Şeffaf Sürpriz Yok

Hizmetlerimizden faydalanmak çok kolaydır! Süreci şeffaf, dürüst ve adil bir şekilde yürütmek için her türlü ayrıntıya dair bilgiyi erişiminize açtık. Hizmet ücretlerine, ödeme sürecine ve teslim alacaklarınıza ilişkin bilgilere en başından itibaren ulaşabiliyorsunuz. Herhangi bir sürpriz, şüphe uyandırıcı bir nokta ya da belirsizlik yok.

Fiyat teklifi talep formu
Düzenlenmesini istediğiniz yazıya ilişkin bir fiyat teklifi almak için, lütfen fiyat teklifi talep formunu doldurun.
Onay
Teklif talep formunuzu doldurup gönderdikten sonra, müşteri servisimiz size kesin bir teklif ile geri dönecektir. Eğer verilen fiyatı kabul ederseniz, siparişiniz onaylanmış olacaktır.
Ödeme

Yazınızı düzenlemeye başlayabilmemiz için, lütfen tercih ettiğiniz yöntemle (kredi kartı ya da banka transferi) ödemenizi yapın. Teslimattan sonraki bir hafta içerisinde fiyat teklifi talep formunda “uluslararası fatura” seçeneğini işaretlemiş tüm müşterilerimize standart bir fatura gönderiyoruz. Yerli fatura tercih eden müşterilerimize de aşağıdaki bilgileri alarak yerli fatura düzenliyor, posta adreslerine gönderiyoruz:

  • Tüzel kişiler: Unvan, fatura adresi, vergi dairesi ve numarası
  • Gerçek kişiler: T.C. kimlik numarası ve adres
Redaksiyon
Ödeme yapıldıktan sonra, hem akademik konu alanlarında hem de İngilizce konusunda uzman olan editörlerimiz belgenizi düzenlemeye başlar. Bunun için yazınızın konu alanındaki uzmanlar arasından en uygun editörü seçiyoruz. Editörlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.
Teslimat
Belgenizi (ve eğer varsa eklentilerini) e-posta yoluyla onaylamış olduğunuz teslimat tarihinde gönderiyoruz. Ya bu aşamada ya da 3. adımda, bizden yaptığınız ödemeye ilişkin bir belge (fatura, makbuz vb.) isteyebilirsiniz.
Satış sonrası destek
Enago ile aranızdaki ilişki, ödeme ve teslimattan sonra da devam eder. Tüm sorularınıza cevap vermeye her an hazırız. Enago’nun teslimattan sonra kullanılmak üzere bunun için kurduğu ücretsiz bir soru-cevap sistemi bulunmaktadır. Bu sistemde yazarlar, redaksiyonu yapan editöre, yapılan düzenlemeler ile ilgili sınırsız sayıda soru sorabilmektedir. Sorularınız doğrudan editöre iletilir ve cevaplanmaları istenir. Editörle soru-cevap sistemimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

Geri bildirim

Sizlerden gelen geri bildirimler, mevcut sistemimizi geliştirebilmek ve gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek adına bizim için çok önemlidir. Gereken durumlarda gerektiği şekilde harekete geçebilmek için, tüm müşterilerimizden bize geri bildirim vermelerini rica ediyoruz. Her türlü düşüncenizi bizimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Ücretler ve teslimat süreleriFiyat teklifi talep formu
redaksiyon hizmeti, ingilizce redaksiyon, akademik redaksiyon, english editing, ingilizce editing

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...