Yayın başarısı için tam destek paketi
Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
1.117 uzmanlık alanı, düzenlenmiş 140.000 makale, 89 ülke

Araştırmalarınız bittiği andan yayınlanana kadar destek sağlayan hizmet


Tam destek paketimiz araştırmacılara makalelerini dergiye gönderme süreci boyunca en iyi kalitede editöryal hizmet sunmaktadır Enago, uzman kadrosu ile makalenizin düzenlenmesi ve formatlanmasının yanı sıra doğru dergiyi seçmenizden dergiye gönderime kadar olan sürecin de sorunsuz ve stressiz olarak yürütülmesini sağlayacaktır.

Enago Avantajları

Baştan sona eksiksiz dergi gönderim desteği alın.
Tam bir yıl boyunca ücretsiz revizyon desteği de dahil eşsiz bir destek tecrübe edin.
Yüzde 100 Garanti: Sorunsuz ve garantili dil desteği.
Kendini çalışmanıza adamış bir proje müdürü ve dergi seçiminden makale gönderimine kadar yayın sürecinin her adımında başarı sağlamanıza yardım edecek editor kadrosundan oluşan uzmanlar ile çalışın.
+
Büyük indirimin tadını çıkarın

Enago’nun tam destek paketi,% 25 indirim ile size beklemektedir.

Peki daha ne bekliyorsunuz?

İstek formunu doldurun ve size bir saat içinde ulaşalım.

Dergi Seçim Asistanı

 

Enago’nun yüksek derecede deneyimli uzmanları, makalenizin içeriği ve yayına uygunluğuna göre SCI, SSCI, Web of Science, Scopus vs. de dahil olmak üzere uluslararası dergilerin geniş ağından size uygun 5 dergi seçiminde bulunacaklar.
Daha fazla bilgi için»

Dergiye Gönderim Öncesi Hakem Değerlendirmesi

 

Dergi hakemlerinin kontrolünü aylarca beklemeyin! Sadece 7 günde, çalışma alanınızda uzman editörlerimiz makalenize dair eleştirilerini size iletecektir. Editör kadromuz Nature, Science, Cell, Cell Biology, The Lancet, PNAS gibi etki faktörü yüksek dergilere ait makaleleri incelemek konusunda deneyimli bireylerden oluşmaktadır. Makalenizi geliştirilebilir alanlar, çalışma tasarımı, sunumun açıklığı, metodun doğru iletilmesi, konunun önemi, bilginin geçerliliği ve daha birçok gibi noktaları göz önünde bulundurarak inceleyeceklerdir. Ayrıca seçtiğiniz dergi ile makalenizin uyumluluğu konusunda size geri bildirim sağlanacaktır.
Daha fazla bilgi için»

İleri Düzenleme

 

Enago’nun lider profesyonel bilimsel düzenleme hizmeti, makalenizin sadece dilini değil aynı zamanda, yapısı ve gücünü de mükemmelleştiren deneyimli editörlerimizin uzmanlığını içerir. Düzgün İngilizce dili kullanımından emin olunmasının yanı sıra, bilimsel düzenleme hizmetlerimiz ayrıca mantık ve çalışmanızın akışı konusunda da çok değerli geri bildirimlerde bulunur. Enago ekibi, makalenizin bilimsel dergi kurallarıyla yüzde 100 uyumlu olduğundan emin olur ve reddedilme riskini minimuma indirir.

Dergi Yönergelerine Göre Formatlama

 

Enago, metin, grafik, tablo ve kaynakçanızın tamamının yazar talimatlarına uygun olarak formatlandığından emin olacaktır. Editörlerimiz, makalenizdeki boşluk, yazı tipi ve üst başlık stili gibi parametrelerin doğruluğundan emin olacak ve böylece siz endişe etmek zorunda kalmayacaksınız.
Daha fazla bilgi için»

Kapak Mektubu Hazırlama

 

Dergi uzmanlarımız ve editörlerimiz büyük bir dikkatle öyle bir kapak yazısı hazırlayacaklar ki araştırmanız rekabette üst sıralara yerleşecek. Araştırmanızı en iyi şekilde anlatmanız konusunda size yardımcı olacağız ve bulgularınızın önemini gösteren temiz bir içerik sağlayacağız.

Resim ve Şekil Düzenlemesi

 

Enago’nun Resim ve Şekil düzenleme uzmanları, en zor bilimsel dergi gereklilikleri ile bile başa çıkabilmek için en yeni yazılımların yanı sıra derin bir deneyimle donanmışlardır. Yetenekli editörlerimiz, görüntü boyutu ve makale rengi gibi dergi gerekliliklerini karşılamak ve görüntülerinizin çözünürlüğünü (ya da DPI veya inç başına düşen nokta) mükemmelleştirmek konularında bir hayli yeteneklidirler.

Gönderim Desteği

 

Gönderim desteği hizmetimiz, size dergilerin gerekliliklerini anlamak derdinden kurtarıyor. Ekibimiz 7.000’in üzerinde makalenin başarı ile gönderimini yaptı. Dergi formlarını doldurarak size zaman ve enerji tasarrufu sağlayabiliriz ve makalenizi sizin için gönderebiliriz.
Daha fazla bilgi için»

Ret Kalkanı  

Ret Kalkanı, dergi reddine karşı sizi korur. Deneyimli editörlerimiz, hakemlerin yorumlarına yanıt vermenize ve makalenizi yeniden gönderilmek üzere hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Makalenizi farklı bir dergiye göndermek istiyorsanız, yeni dergi gereksinimlerine göre biçimlendirebilir ve başka bir ön yazı hazırlayabiliriz.

Ret Analizi

 

Uzman değerlendirme hakemlerimiz dergi hakeminin yorumlarını ve geri bildirimlerini inceleyerek sorunların tespitini yapar. Ayrıca çalışmanızı dergiye yeniden gönderme sürecinde izlenebilecek en iyi stratejiye ilişkin danışmanlık da sağlayacaklardırBölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.