Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz
Ödüllerimiz
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
Redaksiyon, Proofreading, manuscript editing, english editing grammar

Müşteri Yorumları

The English editing services offered by Enago is really good and I am fully satisfied. The services are fast and reliable. I am very glad to submit my articles for review by highly qualified editors of Enago...

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiYard. Doç. Dr. Sevgi Kızılcı
Dokuz Eylül Üniversitesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme Hizmeti

Ücretsiz ve İndirimli Hizmetlerimiz

Sunduğumuz çeşitli ücretsiz hizmetler ve katma değer hizmetleri, araştırmacılara İngilizce düzenlemenin ötesinde faydalar sağlar.

Dergi Yönergesi Doğrultusunda Formatlama

Yazınızın hedeflediğiniz derginin yönergesi doğrultusunda formatlanması, yazıyı dergiye gönderirken bir sorunla karşılaşmamak açısından son derece önemli bir adımdır. Bu hizmet, çift kontrollü normal düzenleme ve ileri düzenleme hizmetlerimizle birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.

Formatlama sırasında; kenar boşlukları, sayfa ve satır numaralandırma (ör. sayfa numaraları seri halinde her bir sayfanın sağ alt köşesinde yer almalı), satır aralıkları, sütunlar, paragraf başı girintileri, yazıtipi boyutu ve stili, madde imleri ve numaralandırma, başlık stilleri, şablon uygulama ve bölüm numaralandırma gibi önemli noktalarla ilgileniyoruz. Buna ek olarak, özel formatlama şartlarına uyulduğundan da emin oluyoruz. Bunlara örnek olarak, belli kısımlara özgü talimatlar (Örneğin bazı dergiler, yazar ve kurum adlarının ana başlık sayfasında hangi formatta yazılması gerektiğini belirtebiliyor.) ve dil üslubu ile ilgili değişiklikler verilebilir. Stil kılavuzlarına (ör. APA, MLA ve CMoS) uyulması ve (eğer dergi tarafından verildiyse) formatlama şablonlarının uygulanması konularına da dikkat ediyoruz.

Makale Karnesi

Makale karnesi, makalenizin özgün halinin değerlendirildiği bir rapordur. Makale karnesi, deneyimli editörlerimizden özgün metniniz ile ilgili geri bildirim almanıza imkân sağlayan çok bilimsel bir araçtır. Müşterilerimizin yazma becerilerini geliştirmesine katkıda bulunur.
Daha fazla bilgi için...

Kapak Mektubu

Eğer ileri düzenleme hizmetimizi seçerseniz, size yazınız ile birlikte dergiye gönderebileceğiniz bir kapak mektubu da veriyoruz. Bu kapak mektubu, çalışmanızı ayrıntısıyla bildiği için, makalenizin üzerinde çalışan editör tarafından yazılır. Editörlerimiz, önemli noktaların vurgulandığı etkileyici bir kapak mektubu hazırlamak için gerekli her şeye özen gösterirler.
Daha fazla bilgi için...

Düzenleme Sertifikası

Bazı dergiler, gönderilen makalelere, yazının anadili İngilizce olan profesyonel editörler tarafından redakte edildiğini belirten bir düzenleme sertifikası eklenmesini konusunda ısrarcı olmaktadır. Eğer bu belge gönderilmemişse, dergiler standart olarak, makalenin anadili İngilizce olan profesyonel editörlerce redakte edilmesini tavsiye edebilmektedir. Bundan dolayı düzenleme sertifikası, özellikle anadili İngilizce olmayan yazarların işine çok yarayacak bir belgedir. Çift kontrollü normal düzenleme ve ileri düzenleme hizmetlerimizden faydalanan yazarlar için, eğer talep ederlerse, böyle bir sertifika hazırlıyoruz.
Örnek düzenleme sertifikası indir

Sözcük Sayısını Azaltma

Dergi seçme süreci çok kez yazının son hali ortaya çıktıktan sonra başlar. Bu aşama yazarlar için hayli zorlayıcı olabilir; özellikle de bitmiş yazı müsaade edilen sözcük ya da sayfa sayısından daha uzun olması nedeniyle, seçilen derginin şartlarına ve yönergelerine uymuyorsa. İşte tam bu noktada, sözcük sayısını azaltma hizmetimizden faydalanılabilirsiniz. Bu hizmetimiz bünyesinde, toplam sözcük sayısının normal düzenlemede %10’u, ileri düzenlemede de %20’si ücretsiz olarak azaltılır. Bu hizmet sadece sipariş formunda açıkça talep edildiyse verilmektedir.

Ücretler ve teslimat süreleriFiyat teklifi talep formu
redaksiyon hizmeti, ingilizce redaksiyon, akademik redaksiyon, english editing, ingilizce editing

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...