Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz
Ödüllerimiz
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
Redaksiyon, Proofreading, manuscript editing, english editing grammar

Müşteri Yorumları

The English editing services offered by Enago is really good and I am fully satisfied. The services are fast and reliable. I am very glad to submit my articles for review by highly qualified editors of Enago...

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiYard. Doç. Dr. Sevgi Kızılcı
Dokuz Eylül Üniversitesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme Hizmeti

Editörlerimizle Röportajlar

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, editörlerimizden bazılarıyla, nasıl bir redaksiyon süreci izlediklerini ya da sadece boş vakitlerinde ne yaptıklarını öğrenmek için röportaj yaptık. Aşağıdaki bağlantıları izleyerek bu röportajlardan bazılarını okuyabilirsiniz.

Enago-Editörlerin-Jeffrey-B-Hart

Jeffrey B. Hart (İngiltere)

İktisadi ve İdari Bilimler
İngiltere ve Almanya’da eğitim görmüş olan editörümüz, 25 yıldan fazla bir süre yayıncılar ve üniversiteler için ve serbest olarak çalışmıştır. Society for Editors and Proofreaders üyesidir. Birçok uluslararası dergide teknik yazarlık yapmıştır.

Enago-Editörlerin-Robin-M.

Robin M. (ABD)

Biyolojik Bilimler ve Tıp
Botanik alanında doktora yapmış olan bu editörümüz; başkan yardımcısı, bilim teknisyeni ve kıdemli bilim adamı olarak çok sayıda başarıya imza atmıştır. Yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi, kendisine çeşitli konularla mahir bir şekilde baş etme becerisi vermiştir.

Enago-Editörlerinr-Catherine-L-Breslin

Catherine L. Breslin (ABD)

Biyolojik Bilimler ve Tıp
Biyolojik bilimler alanında lisans derecesi vardır ve lisansüstü seviyede de ders almıştır. 13 yıldan daha fazla bir süredir serbest olarak tıp editörlüğü yapmaktadır. Uzun bir süredir American Medical Writers Association (AMWA) ve Board of Editors in the Life Sciences (BELS) üyesidir. İmla düzeltmesi ve metin düzenlemesi üzerine çok sayıda ileri düzey kurs tamamlamıştır.

Enago-Editörlerin-Mary-C.

Mary C. (Kanada)

Fizik, Kimya ve Mühendislik
Bu editörümüz, jeokimya alanındaki yüksek lisans derecesini aldıktan sonra, yönünü edebiyata çevirmiştir. Dell ve Avalon yayınevlerinden çıkmış romanları vardır. Sık sık British Columbia Üniversitesi’nin “The Graduate” adlı dergisine yazı yazmaktadır. Bunlara ek olarak, bilimsel yazı redakte etmektedir ve Editors' Association of Canada’nın aktif bir üyesidir.

Enago-Editörlerin-Madeline-K

Madeline K. (ABD)

Genel Tıp, Klinik Tıp ve Eczacılık
Bilimsel ve teknik iletişim alanındaki diplomasına ek olarak biyoistatistik ve epidemiyoloji alanlarında lisansüstü eğitim almış olan bu editör, karmaşık ve teknik terimlerle dolu tıbbi ve klinik yazıların düzenlenmesinde son derece başarılıdır. Yaşam bilimleri alanında editörlük sertifikasına sahiptir. Uzun yıllar hem araştırma kuruluşlarında araştırma analisti hem de tanınmış dergilerde editör olarak çalışmıştır.

Enago-Editörlerin-WAB-Schmidt

W.A.B. Schmidt (ABD)

Genel Tıp, Pediatri, Doğum ve Jinekoloji
İngilizce ve antropoloji alanlarında çift ana dal diploması olan bu editörümüz, yeteneklerini sosyolojiden biyolojik bilimler ve klinik tıbba kadar çeşitli konulardaki belgelerin düzenlenmesinde uygulamaya koymuştur. American Medical Writers Association (AMWA) üyesidir. Çok sayıda tanınmış yayın firmasının yüksek mevkilerinde görev almıştır.

Ücretler ve teslimat süreleriFiyat teklifi talep formu
redaksiyon hizmeti, ingilizce redaksiyon, akademik redaksiyon, english editing, ingilizce editing

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...