Bütçenize Uygun Geniş Kapsamlı Yayın Destek Paketleri | Enago
Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
1.117 uzmanlık alanı, düzenlenmiş 140.000 makale, 89 ülke

Bütçenize uygun hızlı hizmet

Enago’nun Süper Ekonomi Paketi size araştırmanızı gönderim sürecine getirmek için kolay ve stresten uzak bir destek sunacak. Bu hizmet paketi size profesyonel akademik düzenleme hizmetlerini düzenleme ve formatlama hizmetleriyle birlikte sunacak. Ayrıca makalenizi sizin adınıza biz göndereceğiz.

Siz sadece makalenizin nerede yayınlanmasını istediğinizi söyleyin ve gerisini biz gerçekleştirelim!

Enago’nun Avantajları

Bu hızlı hizmetimiz makalelerinin düzenlenmesini ve gönderilmesini isteyen yazarlar için özel olarak tasarlanmıştır
Dergi ve editor kadrosundan uzmanlar ile kendini çalışmanıza adamış bir proje müdüründen oluşan ekiple çalışın
✓ Yüzde 100 Garanti: Makaleniz hiçbir zaman dil sorunları nedeniyle reddedilmeyecek!
+
Büyük indirimin tadını çıkarın

Enago’nun süper ekonomi destek paketi, % 25 indirim ile sizi beklemektedir.

Süper Ekonomi Paketi - Hangi hizmetleri içerir?

İleri Düzenleme  

Enago’nun lider profesyonel akademik düzenleme hizmeti, makalenizin sadece dilini değil aynı zamanda, yapısı ve gücünü de mükemmelleştiren deneyimli editörlerimizin uzmanlığını içerir. Düzgün İngilizce dili kullanımından emin olunmasının yanı sıra, bilimsel düzenleme hizmetlerimiz ayrıca mantık ve çalışmanızın akışı konusunda da çok değerli geri bildirimde bulunur. Enago ekibi, makalenizin bilimsel dergi kurallarıyla yüzde 100 uyumlu olduğundan emin olur ve reddedilme riskini minimuma indirir.

Kelime Sayısını Azaltma  

Enago’nun kelime sayısını azaltma hizmeti, makalenizin kelime sayısını yüzde 20’ye kadar azaltmak konusunda yardımcı olur ve makaleniz böylece derginin sınırları ile uyumlu hale getirilir. Dahası, bu azaltma işlemi sırasında makalenizin akışının bozulmamasını sağlıyoruz.

Dergi Yönergelerine Göre Formatlama  

Enago, metin, grafik, tablo ve kaynakçanızın tamamının yazar talimatlarına uygun olarak formatlandığından emin olacaktır. Editörlerimiz, makalenizdeki boşluk, yazı tipi ve üst başlık stili gibi parametrelerin doğruluğundan emin olacak ve böylece siz endişe etmek zorunda kalmayacaksınız.
Daha fazla bilgi için»

Kapak Mektubu Hazırlama  

Dergi uzmanlarımız ve editörlerimiz büyük bir dikkatle öyle bir kapak yazısı hazırlayacaklar ki araştırmanız rekabette üst sıralara yerleşecek. Araştırmanızı en iyi şekilde anlatmanız konusunda size yardımcı olacağız ve bulgularınızın önemini gösteren temiz bir içerik sağlayacağız.

Resim ve Şekil Düzenlemesi  

Enago’nun Resim ve Şekil düzenleme uzmanları, en zor bilimsel dergi gereklilikleri ile bile başa çıkabilmek için en yeni yazılımların yanı sıra derin bir deneyimle donanmışlardır. Yetenekli editörlerimiz, görüntü boyutu ve makale rengi gibi dergi gerekliliklerini karşılamak ve görüntülerinizin çözünürlüğünü (ya da DPI veya inç başına düşen nokta) mükemmelleştirmek konularında bir hayli yeteneklidirler.

Gönderim Desteği  

Gönderim desteği hizmetimiz, size dergilerin gerekliliklerini anlamak derdinden kurtarıyor. Ekibimiz 7.000’in üzerinde makalenin başarı ile gönderimini yaptı. Dergi formlarını doldurarak size zaman ve enerji tasarrufu sağlayabiliriz ve makalenizi sizin için gönderebiliriz.
Daha fazla bilgi için»

Ret Kalkanı  

Ret Kalkanı, dergi reddine karşı sizi korur. Deneyimli editörlerimiz, hakemlerin yorumlarına yanıt vermenize ve makalenizi yeniden gönderilmek üzere hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Makalenizi farklı bir dergiye göndermek istiyorsanız, yeni dergi gereksinimlerine göre biçimlendirebilir ve başka bir ön yazı hazırlayabiliriz.Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.