Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz

Sık sorulan sorular

Genel SSS

Sipariş vermek için sipariş talep formunu doldurmanız yeterlidir. Bir saat içinde fiyatlandırma ve sipariş detayları ile size geri döneceğiz.

Seçtiğiniz hizmet tamamen ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Hem İleri Düzenleme hem de Normal Düzenleme (Çift Kontrol) yazınızın dil veya gramer sorunları nedeniyle asla reddedilmeyeceğini garanti eder. Düzenleme hizmetlerimizin ayrıntılı bir karşılaştırmasını karşılaştırma sayfamızda bulabilirsiniz.
Bize ayrıca request-tr@enago.com yazabilir ve düzenleme uzmanlarımızdan makalenize ve ihtiyacınıza en uygun hizmeti önermelerini isteyebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi için ISO 27001: 2013 sertifikasına sahip bir şirket olarak, tüm süreçlerimizde en yüksek gizlilik ve veri güvenliği standartlarına bağlıyız. Web sitelerimiz, bizimle paylaştığınız bilgilerin güvende olmasını sağlamak için 256 bit şifreleme sağlar.

Makalenizi ne kadar çabuk alacağınız, seçtiğiniz hizmet ve teslim planına bağlıdır. Çalışmanızı size zamanında ve planlandığı gibi teslim etmeye kararlıyız.

7 gün 24 saat çalışıyoruz ve sizin için en uygun olan uygun bir teslimat programı düzenlemeye çalışacağız.

Sipariş talep formunu doldurduğunuz andan itibaren bir saat içinde size bir teklifle geri döneceğimize söz veriyoruz.

Bir politika olarak, her makale, özellikle makalenizin araştırdığı konu alanına uygun, uzman bir editöre atanır. Makalenizin doğru uzmana tahsis edilmesini sağlamak için sipariş formunda konu alanınızın 3 kademeli bir segmentasyonunu sağlamanızı istiyoruz.
Ayrıca, yazınızı düzenlemek için editör profilini de isteyebilirsiniz. Yalnızca incelemeniz ve onaylamanızdan sonra, onlardan üzerinde çalışmaları istenecektir.

Her makale iki tur düzenlemeye tabi tutulur - birincisi araştırmanızı dikkatlice inceleyen bir konu uzmanı tarafından ve ikincisi, belgenin dil hatalarından arınmış olmasını sağlayan anadili İngilizce dil uzmanı tarafından.

Hedef derginiz tarafından belirtilen yönergelere göre uygun makale biçimlendirmesi sağlıyoruz. Bunu size hiçbir ekstra ücret ödemeden yapıyoruz.

Düzenleme örneklerimizden bazılarını görmek için lütfen buraya tıklayın. Hizmetlerimizin her biri altında makalenizin nasıl düzenlendiği konusunda size adil bir fikir vermelidirler.

Evet, LaTex dosyalarını düzenliyoruz. LaTex sürümü ile birlikte dosyanın tam bir PDF kopyasını paylaşmanız gerekir.

Evet, size bir PDF belgesinde bir teklif verebiliriz.

Enago’nun yılların akademik ve akademik olmayan düzenleme deneyimine sahip deneyimli editörleri, kitabınızı düzenlemenize ve yayınlanma şansınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak ideal uzmanlardır.

Soru-Cevap hizmetimiz, yazınız üzerinde çalışan editörü takip etmenize ve şüphelerinizi netleştirmenize yardımcı olur. Bu hizmet size ücretsiz olarak sunulmaktadır ve yazınızın teslim tarihinden itibaren bir yıla kadar veya memnun kalana kadar sınırsız kez kullanılabilir.

Düzenleme hizmetlerimiz, her yazarın farklı gereksinimleri göz önünde bulundurularak dikkatlice tasarlanmıştır. Hizmetlerimiz arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen https://www.enago.com.tr/duzenleme-hizmeti.htm adresini ziyaret edin.

1 Günlük teslimat planımız, bu gereksinimi karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır. Ancak, bu aynı zamanda yazınızın toplam kelime sayısına da bağlıdır. Bize request-tr@enago.com adresinden çalışmanızla ilgili gerekli tüm ayrıntıları yazmanızı öneririz. Son teslim tarihinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Enago, ABD'nin New York şehrinde, aşağıda belirtilen adreste yer almaktadır.
8 Lombardy St #41234
Newark, NJ 07102
United States

Teklif, seçtiğiniz hizmete, belgenizin kelime sayısına ve teslim tarihinize bağlıdır. Lütfen sipariş talep formunu gerekli detaylarla doldurun, size doğru bir fiyat teklifi ile geri döneceğiz.

Değişiklik etiketleri, editörlerimiz tarafından yapılan düzenlemelerdir. Orijinal çalışmanız üzerinde yapılan değişiklikleri kolayca belirlemenize yardımcı olurlar.

Bize request-tr@enago.com adresinden bir e-posta gönderebilirsiniz ve müşteri hizmetleri ekibimiz size temiz dosyaları sağlayacaktır.

"Makale Karnesi", orijinal İngilizcenin kalitesi de dahil olmak üzere, editörün makaleniz hakkındaki izlenimlerinin bir özetidir. Derecelendirmelerle birlikte uygun ipuçları sağlar ve bu ipuçlarını daha iyi öğrenme ve anlama için örneklerle destekler.

"Editör Mesajı", yazınızın kalitesini artırmak için editör tarafından paylaşılan ek ipuçlarını veya bilgileri içerir.

Dosyanızdaki yorumlar, Enago editörleri tarafından yapılan düzenlemelerden bazılarını netleştirmenize veya faydalı öneriler sağlamanıza yardımcı olmak için yerleştirilen açıklamalardır.

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...