Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz

Sık sorulan sorular

Ürünlerimiz

Enago, küresel araştırma topluluğu için yazar hizmetlerinde güvenilir bir isimdir ve müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazesine sahibiz.

Aşağıda ürün listesini bulabilirsiniz:

Enago Consult: Araştırmacıların yayın başarısı için engelleri ortadan kaldırmasına yardımcı olan, erişimi kolay bir çevrimiçi platform aracılığıyla size (müşterilerimize) uzman yayın danışmanlarımıza doğrudan erişim sağlayan birinci sınıf bir hizmettir.

Enago Academy: platformumuz aracılığıyla, Profesyonel Sektör uzmanları tarafından dergi seçimi, dergi reddinden kaçınma, konferanslarda sunum yapma, intihalden kaçınma gibi çeşitli konularda yürütülen canlı ve isteğe bağlı web seminerlerimize ulaşabilirsiniz.

Enago Learn: Enago Learn platformumuz, makalenizi hazırlamanıza ve yayınlamanıza yardımcı olacaktır. Bir taslak yazmayı zor bulan Öğrenciler ve görevinde yeni araştırmacılar için mükemmel bir rehberdir. 20 yıldan fazla deneyime sahip en iyi yayın uzmanları tarafından geliştirilen ve akademik yayıncılığın çeşitli yönlerini kapsayan 15+ kurslu yapılandırılmış bir program sunuyoruz.

Enago Rewards: Bu, müşterilerimiz için her siparişte ödül puanları toplayabileceğiniz ve bu puanları bir sonraki siparişinizde ücretlerde indirim elde etmek için kullanabileceğiniz özel bir ödül programıdır. Ayrıca istediğiniz zaman özel indirimlerden ve ödül puanlarınızdan yararlanabilirsiniz.

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...