Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz

Sık sorulan sorular

Düzenleme hizmetleri

Lütfen ihtiyacınızı bizimle request-tr@enago.com adresinden paylaşın ve bir saat içinde size uygun bir fiyat teklifi ile geri döneceğiz.

Evet, Sipariş formunda İleri Düzenleme veya Normal Düzenleme (Çift Kontrol) hizmetimizi tercih ettiğinizde ücretsiz bir düzenleme sertifikası isteyebilirsiniz.

"Enago Güvencesi", düzenlediğimiz herhangi bir makalenin kötü dil nedeniyle asla reddedilmeyeceğinin garantisidir. Nadir durumlarda, bir reddedilme meydana gelirse, size ek bir ücret ödemeden yeniden göndermek için kağıdı düzenleyeceğiz.

Tüm editörlerimiz, ortalama 19,4 yıllık deneyime sahip doktora / yüksek lisans anadili İngilizce konuşan profesyonellerdir. Enago’nun editörleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Enago'da yeniyseniz, siparişinizi onaylamadan önce editör profilleri talep edebilirsiniz. Mevcut bir müşteriyseniz, önceki ödev(ler)iniz üzerinde çalışmış olan editörler arasından seçim yapmayı isteyebilirsiniz.

Enago 7 gün 24 saat çalışır durumda ve dosyaları hafta sonları bile teslim edebilir.

Üzerinde çalıştığınız bir makaleniz varsa, lütfen bu belgenin bir örneğini bizimle paylaşın. Editör uzmanlarımız bunu inceleyecek ve sizin için ideal hizmetleri önerecektir.

Bize bir örnek verememeniz durumunda, bize request-tr@enago.com adresinden yazın ve size daha fazla rehberlik edelim.

Çeşitli dosya biçimlerindeki makaleleri kabul ediyoruz —MS Word, PPT, PDF, Excel, and LaTex.

"Çift Editör" sistemimiz altında, makaleler, dil tutarlılığı ve teknik doğruluğu sağlamak için son derece

yetenekli iki editör tarafından incelenir. Doktora sahibi bir konu alanı uzmanı tarafından kapsamlı düzenlemeden sonra, ikinci bir editör, mevcut belirsizlikleri gidermek için makalenizi parlatır ve iyileştirir.

Enago, yayın başarısı elde etmenize yardımcı olmak için yazar destek hizmetleri sağlar. Yayın Desteği çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin https://www.enago.com.tr/publication-support/.

MS Word'deki değişiklikleri izlemekle ilgili her şeyi anlamak için bu bağlantıdaki belgeyi okumanız yeterlidir: https://www.enago.com/documents/resources/UsingTrackChanges.pdf. Herhangi bir özel soru için, request-tr@enago.com . adresinden bize yazmaktan çekinmeyin.Ayrıca Editör Soru-Cevap hizmetimiz aracılığıyla editörünüze herhangi bir editoryal sorunuzu yönlendirebilirsiniz.

Enago’nun İntihal Kontrolü hizmeti, makalenizi taramak ve intihal olarak işaretlenebilecek alanları belirlemek için gelişmiş yazılım kullanır. Bu hizmetten yararlanmak için sipariş formunu doldururken ilgili seçeneği seçin.

Yayın Destek Hizmetlerimiz, yayıncılık sürecinin her aşamasında araştırmacılara uçtan uca destek sağlamak için tasarlanmıştır. Enago’nun araştırma uzmanları tarafından sunulan Dergi Seçimi, Ön Hakem Değerlendirmesi, Dergi Gönderimi ve Gözden Geçirilmiş / Reddedilmiş Makale Düzenleme gibi hizmetler, yayıncılık yolculuğunuzda mükemmelleşmenize yardımcı olur.

Kesinlikle, Ret/Revizyon hizmetimiz durumunuza özel olarak hazırlanmıştır. Tüm gözden geçiren yorumlarını ele almak ve yeniden gönderime hazır olduğundan emin olmak için makalenizin kapsamlı bir dil ve içerik incelemesi yapıyoruz.

Editörlerimiz içeriğe göre yazınız için uygun bir başlık önerebilir.

Enago, İleri Düzenleme hizmeti kapsamında ücretsiz olarak ayrıntılı bir kapak mektubu sağlar. Ayrıca, cüzi bir ekstra ücret karşılığında Normal Düzenleme altında da bunu tercih edebilirsiniz.

Makalenizi revizyonlarla yeniden göndermeniz istenirse veya tamamen reddedilirse, Revize Edilmiş / Reddedilmiş Kağıt Düzenleme hizmetimiz, makalenizi düzenlemenize, gözden geçirenlerin yorumlarını ele almanıza ve yeniden göndermenize yardımcı olmak için mükemmel bir seçenektir. Daha fazla ayrıntı için burayı tıklayın.

Size gönderdiğimiz teklif e-postasındaki onay bağlantısını tıklamanız yeterlidir ve siparişiniz onaylanacaktır.

Hizmette ve diğer ilgili ayrıntılarda değişiklik, ancak yalnızca siparişin onaylanmasından önce mümkündür. Sipariş onaylandıktan sonra değiştirilemez.

Enago, dosyalarınızı her seferinde öngörülen son teslim tarihine kadar teslim etmeye kararlıdır.

Enago, deneyimli düzenleme uzmanlarından oluşan özel bir Kalite İzleme ekibine sahiptir. Yazınız size teslim edilmeden önce kapsamlı bir kalite kontrolü yaparlar.

Enago’nun uzmanlığı Tıp, Yaşam Bilimleri, Sosyal Bilimler, Ekonomi ve İşletme, Fizik Bilimleri ve Mühendislik ve Sanat ve Beşeri Bilimler altındaki tüm konuları kapsar.

Enago, yeni müşteriler için ilk kez düzenleme siparişlerinde özel %5 indirim sunuyor. Şimdi sipariş ver!

Hizmeti sipariş ederken bu talimatı bizimle paylaşmanız yeterlidir. Sadece talep ettiğiniz bölümleri düzenleyeceğiz.

Aynı görevde iki ayrı indirim uygulanamazken, talebinize daha yüksek indirimin uygulanmasını sağlayacağız.

Hem Amerikan hem de İngiliz İngilizcesi stillerinde düzenleme sağlıyoruz. Her ikisini de talep edebilirsiniz.

Orijinal dosyanın içeriğini bozabileceği için PDF dosyalarını formatlamıyoruz.

İlk kez müşteri olarak kurgulamanın kalitesiyle ilgili endişelerinizin olabileceğini anlıyoruz; bu nedenle, inceleyip karar verebilmeniz için size ücretsiz bir numune sunmaktan mutluluk duyarız. Bizi deneyin!

25.000 kelimeyi aşan herhangi bir siparişte size en iyi düzenleme oranlarımızı sunacağımıza ve projeye en kıdemli editörlerimizden birini atayacağımıza söz veriyoruz.

Makaleniz üzerinde çalışacak olan editörün profilini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Size editörün akademik kimlik bilgilerini ve genel düzenleme deneyimini sağlayacağız. Sadece talebinizi e-posta ile request-tr@enago.com adresine gönderin

Ek bir ücret karşılığında makalenizi yeni hedef derginin yönergelerine göre yeniden biçimlendirebiliriz.

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...