Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz

Sık sorulan sorular

MyPage hesabı

Dosyalarınız düzenlendiğinde, dosyaları indirmek için bağlantı içeren bir bildirim e-postası göndereceğiz. Bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bu sizi MyPage hesabınızdaki dosya indirme bölümüne yönlendirecektir.

Düzenlenen taslak, teslimat tarihinden itibaren 15 güne kadar MyPage hesabınızda mevcuttur. Dosyaları bu süreden sonra almak isterseniz, request-tr@enago.com adresinden bize yazabilirsiniz, müşteri hizmetleri ekibimiz dosyalar ile size geri dönecektir.

MyPage hesabınız üzerinden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Bu atamanın ilerlemesini kontrol etmek için Gösterge Tablosu sayfasındaki "Siparişler" sütununun altındaki doğru siparişi tıklayın.

MyPage hesabınızdaki "Satış Sonrası" hizmet bölümünü ziyaret edin ve ihtiyacınız olan girdilerle ilgili satış sonrası hizmeti seçin.

Sipariş geçmişinize, MyPage hesabınız üzerinden Gösterge Tablosu sayfasındaki "Siparişler" sütununun altından ulaşabilirsiniz.

Şifrenizi almak için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Hesap oturum açma sayfanızı ziyaret edin ve şifre girişi metin kutusunun altındaki "Şifremi unuttum" a tıklayın.
  • Yeni bir şifre oluşturulacak ve kayıtlı e-posta adresinize, yani bizimle iletişim kurmak için kullandığınız e-posta adresine gönderilecektir.
  • Hesabınızda oturum açmak için yeni parolayı kullanın.

Bu sayfayı kullanarak Enago hesabınıza giriş yapabilirsiniz: https://accounts.enago.com/Account/Login . Ayrıca, bu sayfaya https://www.enago.com.tr/ adresinin sağ üst köşesindeki "Müşteri Girişi" seçeneğine tıklayarak erişebilirsiniz. Bu sayfaya ulaştığınızda, kayıtlı e-posta kimliğiniz (bizimle iletişim kurmak için kullandığınız kimlik) ve şifrenizle giriş yapın.

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...