Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
klinikleri dil redaksiyonu, English language editing, manuscript proofreading, online proofreader, proofreading
Yayın destek hizmetlerimiz
Ödüllerimiz
bilimsel ingilizce düzeltme, ingilizce redaksiyon ankara, tıbbi redaksiyon, tıbbi dil redaksiyonu
Redaksiyon, Proofreading, manuscript editing, english editing grammar

Müşteri Yorumları

The English editing services offered by Enago is really good and I am fully satisfied. The services are fast and reliable. I am very glad to submit my articles for review by highly qualified editors of Enago...

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme HizmetiYard. Doç. Dr. Sevgi Kızılcı
Dokuz Eylül Üniversitesi

Redaksiyon, Düzenleme, İngilizce redaksiyon, Redaksiyon, Düzenleme Hizmeti

ISO Sertifikası

Crimson Interactive (Enago) bilgi güvenliği (ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) ve kalite yönetimi (ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi) sertifikalarına sahiptir. Hem kalitenin hem de bilgi güvenliğinin müşterilerimiz için en önemli ve en kritik konular olduğunu düşünüyoruz.

Güven ve sadakate önem veriyoruz. Bu değerler; her işimizi, her hal ve durumda, her müşterimize zamanında teslim etmemize imkân veriyor.

ISO-Sertifikası
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
Kalite Yönetim Sistemi

ISO 17100:2015 – Çeviri Hizmetleri için Gereksinimler

Dünya çapında önde gelen dil çözüm sağlayıcılarından biri olan Ulatus, şu anda dünyada ISO 17100: 2015 sertifikasına sahip %1 oranındaki çeviri şirketleri içinde yer alıyor. Bu sertifikasyon, sadece kaliteli çeviri sunumu için gerekli olan zorlu gerekliliklere her seferinde bağlı kalan çeviri şirketlerine veriliyor.

ISO 17100: 2015 sertifikasına sahip olmak için kuruluşlar, çeviri çözümlerinin kalitesi ve sunumu ile ilgili olarak her bakımdan en yüksek standartları korumak zorundalar. Bu, temel süreçlerin yönetimi, asgari yeterlilik şartları, kaynakların mevcudiyeti ve yönetimi ve diğer gerekli faaliyetlerle ilgili olarak çeviri hizmeti sağlayıcıları (ÇHS'ler) için hükümler içeriyor. Ulatus bu yetkinlik ölçütlerini karşılamakla kalmamış, araştırma, konu alanı eşleştirmesi ve bilgi edinme ve işleme konusundaki hünerlerini göstererek sektöre liderlik etmiştir.

Müşterilerimiz ISO 17100:2015 sertifikasyonundan nasıl faydalanıyorlar?

 • Bir önceki EN 15038 sertifikasyonuyla kıyaslandığında ISO 17100:2015, personel yeterliliği, zorunlu revizyon süreci, müşteri spesifikasyon parametreleri, müşteri geribildirimi ölçümü ve veri koruma gereksinimlerini daha iyi tanımlıyor.
 • Çevirmenler, düzeltmenler ve düzenleyicilerin tümünün eğitim ve/veya mesleki niteliklerine dair belgeli kanıtlara sahip olması gerektiğini öngörüyor.
 • Bu standarda uygunluk, her bir görevin sadece ilgili dil ve yazımsal yeterliliğe, araştırma yeterliliğine, kültürel yeterliliğe, alan yeterliliği ve teknik yeterliliğe sahip profesyonellerce ele alınmasını sağlıyor.

ISO 17100:2015 sertifikasyonun önemi

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi

Crimson Interactive (Enago) ISO/IEC 27001:2013 sertifikasına sahiptir. Bu sertifikayı, makalenizin sizin için en önemli yatırımlardan biri olduğunu bildiğimiz için aldık. Böylelikle, sağlam bir bilgi güvenliği yönetimi sistemi (BGYS) kurabilmek için gerekli olan bu köşe taşını yerine yerleştirmiş olduk.

Bilgi Güvenliği Yönetim SistemiCrimson Interactive’in BGYS sisteminde izlenen düsturlar şunlardır: “geliştir, kur, uygula, işlet, izle, incele, koru ve geliştir". Bu düsturlar sayesinde, bilgi güvenliği süreçlerinin sürekli olarak iyileştirilmesi ve bu süreçlere bağlı kalınması garanti altına alınmış olur. Crimson’da en yüksek bilgi güvenliği standartlarına uyarak, müşteri gizliliğine ve güvenine saygı göstererek çalışıyoruz. Her zaman makalenize tam bir doğruluk ve dürüstlük ile muamele edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Elimizdeki ISO 9001:2015 sertifikasına ek olarak almış olduğumuz ISO/IEC 27001:2013; bilgi teknolojileri, müşteri hizmetleri, işlemler, insan kaynakları ve idare ile ilgili süreçlerde bilgi güvenliğinin yönetimini kapsamaktadır. Bu sertifikaya layık bulunmamızla; Crimson Interactive (Enago) çalışanlarının, yüksek kalitede ve yenilikçi hizmetler vererek, müşteri memnuniyetini garanti altına almak ve müşterinin hizmet kullanım deneyimini güzelleştirmek için sürekli çalıştığı yeniden teslim edilmiş oldu. Bunlara ek olarak, dünya çapında kabul görmüş standartlara uyarak bilgi güvenliğini de garanti altına almış olduk.

Müşterilerimiz Sahip Olduğumuz ISO/IEC 27001:2013 Sertifikasından Nasıl bir Fayda Elde Ediyorlar?

 • İşlemlerimizi sıkı güvenlik altında yürütüyoruz ve güvenlik önlemlerimize uyulması konusunda çok katıyız. Bu, araştırmalarınızın ve yazılarınızın tam anlamıyla emin ellerde olmasını sağlıyor.
 • Belgenizin herhangi bir aksaklıkla karşılaşılmadan, her defasında zamanında teslim edilmesini garanti altına alan iş süreklilik planlaması
 • İşlerin üstün kalite standartlarında ve yüksek güvenlik altında yürümesini sağlayan dünya standartlarında bilgi teknolojisi sistemleri
 • Size daha iyi bir şekilde ve daha uzun bir süre hizmet edebilmemiz için güven ve gizlilik taahhüdü
 • Güvenlik ihlallerini sıfıra indirmek için dünya çapında kabul görmüş güvenlik süreçleri ve protokolleri

ISO/IEC 27001:2013 Sertifikasının Önemi

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

“Bizim için müşterilerimizin güveni, müşterilerimiz için de gizlilik taahhüdümüz en önemli şeydir. Bilgi güvenliği sistemimize daha fazla yatırım yapmış olmamızın nedeni budur. ISO/IEC 27001:2013 sertifikamız ile dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en yüksek bilgi güvenliği standartlarını sunmayı amaçlıyoruz.”Sharad Mittal
CEO

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

Enago’nun kalite politikaları; müşterilerimize nasıl muamele ettiğimizden işe alma prosedürlerimize, İngilizce metin düzenleme hizmetlerimizden iş teslimatına kadar işlemlerimizin tamamını kapsar. Müşterilerimize devamlı olarak yüksek kalite standartlarımızı karşılayan hizmetler sunma konusunda kararlıyız ve bunu başaracağımızdan da eminiz.

Tüm Süreçleri Tanzim Eden ISO Sertifikası Redaksiyon Standartlarını Tanzim Eden Redaksiyon Kalite Yönetim Sistemi (EQMS)

ISO 9001:2015 Sertifikası

Merkez sekretaryası İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO), 147 ülkenin ulusal standart enstitülerinden oluşan bir ağdır. Kuruluş, şirketlerin izleyeceği standartları belirler ve sistemlerini ve süreçlerini denetleyip yeterli bulduktan sonra şirketleri sertifikalandırır.

Mayıs 2006’da QCert Ltd., Enago’nun sistem ve süreçlerinin ISO-9001 standartlarına uygunluğunu onaylayarak sertifikalandırdı. ISO sertifikasının iki açıdan önemi vardır. Birincisi, işlem süreçlerimizin belgelendirilmesi daha verimli çalışmamızı sağlıyor. İkincisi, müşterilerimizi kalite standartlarımızın dünyanın en iyilerinden olduğuna temin etmiş oluyor.

Enago’nun ISO 9001:2015 standartlarını karşılamaya devam edip etmediğini kontrol etmek için yılda iki kez denetim yapılmaktadır.

ISO Sertifikasının Önemi

İSTİKRARSIZ YAPI
 • Örgütlenmemiş piyasa
 • Hiç bir endüstri standardı
  yok (piyasayı analiz edip uygun şekilde yönlendirecek bir merkezi otoritenin yokluğu).
 • Piyasanın %90’ı küçük oyuncular (serbest çalışanlar ya da küçük şirketler) tarafından işgal edilmiş.
Öznel ve durumsal bir deneyim
MEMNUNİYETSİZ MÜŞTERİLER
 • Kalitede istikrarsızlık (Piyasanın bölümlenmiş olmasından dolayı “dünya standardı” yok.)
 • Müşteri beklentilerini karşılamada yetersiz altyapı (girişte engeller alçak)
 • Uzun vadeli, güvenilir ilişkiler kuracak sistemin olmaması (Yedekleme/Afet yönetim sistemleri/Gizlilik sorunları)
 • Şirketin uyması gereken ölçütler
 • Düzenli olarak yapılan değerlendirmeler ve geliştirme/eğitim planları
 • İdari teamüllerin zamanında yürütülmesi
 • Süreçlerin belirlenmesi ve izlenmesi
 • Hata ile karşılaşılan her durumda düzeltici önlemlerin alınması
SÜRDÜRÜLEBİLİR YAPI
 • Belirli süreçlerin izlenmesi ve belgelendirme insan hatalarını azaltır.
 • Şirketin her bir üyesinin eğitimine odaklanılır.
 • Müşteri şikâyetlerinin yönetimi ve çözüm sistemleri
 • Müşteri gereksinimleri/ beklentileri doğrultusunda kurulmuş altyapı
Tatminkâr, güvenilir ve profesyonelce bir deneyim
MEMNUN MÜŞTERİLER
 • İstikrarlı ve yüksek kaliteli (Kalitenin seviyeleri şirket tarafından tanımlanmış.)
 • Hizmet kalitesinden taviz yok.
 • Yedekleme/Afet yönetim sistemleri/Gizlilik sorunlarının güvenlik sistemleri kullanılarak ele alınması
 • Uzun vadeli, güvenilir ilişkiler
Ücretler ve teslimat süreleriFiyat teklifi talep formu
redaksiyon hizmeti, ingilizce redaksiyon, akademik redaksiyon, english editing, ingilizce editing

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...