Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
1.117 uzmanlık alanı, düzenlenmiş 140.000 makale, 89 ülke

Kapak Mektubu Hizmeti

Why?Bu hizmeti neden kullanayım?

Dergi editörü yazınızla kapak mektubu aracılığıyla tanışır. Hem bulgularınızın ne derece yeni ve önemli olduğunu, hem de yazınızın neden yayınlanması gerektiğini kapak mektubunuz vasıtasıyla ifade edebilirsiniz. Bu, yazınızı dergi editörünün okuduğu, dergiye gelen diğer birçok yazıdan ayırt etmek için bulunmaz bir fırsattır. Bundan dolayı, kapak mektubunuzun kısa ve öz bir şekilde yazılması, bulgularınızın sonuçlarının mektubun ana mesajı olarak açıkça ifade edilmesi gerekir.

What?Enago bu hizmet dâhilinde ne yapıyor?

Bu hizmette şu noktalarla ilgileniyoruz:

Uzmanımız makalenizi tarıyor, yazınızı gönderdiğiniz derginin yönergeleri doğrultusunda size özel bir kapak mektubu hazırlıyor.

SubmitEnago’ya ne göndermem gerekiyor?

  • Yazınız
  • Kapak mektubunuzun müsveddesi (Şart değil, sadece hazırlanmış bir mektubunuz varsa gönderin.)

GetEnago bana ne teslim edecek?

Kapak mektubu: Kapak mektubunuzda derginin tüm şartlarının yerine getirildiğinden ve yazınızın özünün yansıtıldığından emin oluyoruz.

Kapak Mektubu Hizmeti

Aşağıda bu hizmetimizle ilgili sıkça sorulan soruları bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruyu aşağıdaki listede bulamazsanız lütfen publish@enago.com adresinden bize yazmaktan çekinmeyin. Hizmet müdürümüz sorularınızı cevaplayacaktır.

QKapak mektubumu hazırlayan kişinin uzmanlığı nedir?

ABu kişi konu alanınızda doktora sahibi biri olacaktır. Bu kişinin en önemli vasfı saygın dergilerde hakemlik deneyiminin de olmasıdır.

QBu hizmetinizle bağlantılı satış sonrası hizmetiniz var mı? Sorularım olursa ne yapayım?

AEvet, kapsamlı satış sonrası hizmeti veriyoruz. Mektubunuzu hazırlayan editöre ücretsiz soru-cevap hizmetimizi kullanarak soru sorabilirsiniz.

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...

Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...