Profesyonel İngilizce Akademik Metin Düzenleme ve Çeviri Hizmetleri
1.117 uzmanlık alanı, düzenlenmiş 140.000 makale, 89 ülke

Müşteri Yorumları

Bazı müşterilerimiz Enago'nun desteği ile ulaştıkları hedeflerinden duydukları memnuniyeti bizimle paylaştı.

Dergi Seçme DesteğiFiyat Teklifi

Çok acilen bir dergiye makale göndermem gerekiyordu. Yazımı hangi dergiye göndereceğimi, hangi derginin yazımı en kısa zamanda kabul edeceğini bilmiyordum. Enago hızlı yayın süreçleri olan dergileri bulmama yardımcı oldu. Enago’nun dergi seçme asistanı yazıma en uygun dergiyi seçmeme büyük yardımı olan, kusursuz, açık seçik ve ayrıntılı bir rapor sağladı. Bu hizmeti tekrar kullanacağım.

Haruka Fujinami - ResearcherUniversity of Toyama

SCI, index medicus vs. endeksli ve yazımı kabul etme ihtimali yüksek olan dergiler arıyordum. Enago’nun yayın destek hizmetlerine yazım için en uygun dergiyi bulmama yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. Ne tür dergilere odaklanmak istediğim ile ilgili yönergelerim Enago’nun uzmanı tarafından dikkate alındı ve sürecin tamamının basitliği beni çok memnun etti. Yazım Enago’nun tavsiye etmiş olduğu dergide yayınlandı. Teşekkür ederim!

T. Y. - DoctorHyogo College of Medicine

Enago yazımın kabul edilme ihtimalinin en yüksek olduğu dergileri bulmama yardımcı oldu. Yazımı Enago’nun tavsiye ettiği dergiye gönderdim ve başarılı oldum. Mutluyum.

A. O. - ResearcherThe University of Tokyo

 

Hakem DeğerlendirmesiFiyat Teklifi

Yazınızın reddedilmeye karşı direncini artırmak için dışarıdan fikir ve eleştirel yorumlar almanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden Enago’nun verdiği mükemmel hakem değerlendirmesi hizmetini seçtim. Aldığım yorumların sayısı ve kalitesi beni hayret içinde bıraktı. Tüm önerileri uygulamak biraz vakit alsa da buna değdi! Teşekkürler.

Haruka Fujinami - ResearcherUniversity of Toyama

Finansal kaynaklarımı uygun şekilde kullanmak için hakem değerlendirmesi hizmetini kullandığım için memnunum. Yazımın kalitesini artırmaya çalışırken Enago’nun hakeminin eleştirileri çok işime yaradı. Yazım her açıdan derinlemesine değerlendirmeye alınmış ve kapsamlı yorumlar yapılmıştı. Hizmetin hızı ve etkinliği çok etkileyiciydi.

T. Y. - DoctorHyogo College of Medicine

Yazınızın deneyimli bir hakem tarafından değerlendirilmesi yayınlanma ihtimalini büyük ölçüde artırıyor. Daha önceden Enago’nun metin düzenleme hizmetlerinden yararlanmıştım, standartları konusunda kefil olabilirim. Enago uzmanının gönderdiği yorumları görünce hiç hayal kırıklığı yaşamadım. Aldığım yorumların benim alanımdaki bir uzman tarafından verilmiş olduğu çok açıktı.

A. O. - ResearcherThe University of Tokyo

Hakem değerlendirmesi hizmetinden çok memnunum. Hakem yazımla ilgili gayet yerinde yorumlar yaparak çok iyi bir iş çıkardı. Tüm süreç profesyonel ve özenli müşteri hizmetleri tarafından keyifli bir hale getirildi. Değerlendirme raporu gayet ayrıntılıydı ve yazımın tüm kısımlarıyla ilgili bol miktarda eleştiri sağlayarak yazımı iyileştirmeme yardımcı oldu.

Doctor at Aomori Prefectural Central Hospital

Derginin yazımı reddetmemesi ve yazımın hızlı bir şekilde basılması için uzmanların yorumlarını almak istedim. Yazımın kalitesini artıracak teknik yorumlar almak için Enago hakemlerinin uzman görüşüne başvurmaya karar verdim. Hizmetin sonucu hayret vericiydi. Son derece ayrıntılı yorumlar, yazımı güzelleştirecek çok sayıda fikir ve öneri aldım. Hakemin yönergeleri doğrultusunda yazımı gözden geçirdim. Enago’nun hakemleri sayesinde yazım daha ilk denememde kabul edildi!

Professor at Kanazawa University

 

Reddedilmiş Makale DüzenlemesiFiyat Teklifi

Bu yaptığım ilk yayındı ve dergi tarafından reddedildi. Dergi hakemlerine nasıl cevap vereceğimi bilemiyordum ama sizin hakeminiz dergi hakemlerinin yorumlarına cevap vermeme ve yazımı dergi hakemlerini tatmin edecek şekilde gözden geçirmeme yardımcı oldu. Hizmetinizden her yönüyle son derece memnunum. Yazımı bu kadar güzel düzeltmiş olduğunuzdan dolayı da minnettarım. Konu alanı uzmanınız yazımı gayet makul bir süre içerisinde derginin beklediği şekilde düzeltmeme özenle yardımcı oldu. Enago’yu şiddetle tavsiye ediyorum.

T.K.-DoctorKyotoSecondRedCrossHospital

Yazım reddedilmişti, Enago yayınlanmasına yardımcı oldu. Bir konu alanı uzmanı yazımı tekrardan yazmama yardımcı olup her yönüyle hakemlerin şartlarını karşılamasını sağladı. Dergiye yeniden gönderim süreci konusunda bilginiz yoksa ve tüm süreci pürüzsüzce yürütecek bir uzmana ihtiyacınız varsa Enago’nun yayın destek hizmeti etkili bir destek sağlıyor. Teşekkürler Enago!

Y.O.-DoctorFujitaHealthUniversityHospital

Derginin yeniden gönderim için verdiği son teslim tarihi hızla yaklaşıyordu ama benim yazımı nasıl düzelteceğim konusunda hiçbir fikrim yoktu. Yazımı hızlı bir şekilde elden geçirecek bir uzmana ihtiyacım vardı. Çok az vakit kalmış olmasına rağmen, Enago yazımın yeniden yazılması konusunda bana en iyi alan uzmanını önerdi ve yazımı beni son derece memnun edecek bir halde ve tam zamanında teslim etti. Yazım yayınlandı! Meslektaşlarıma Enago’nun hizmetlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

I. H. - DoctorNational Hospital Organization Saitama hospital

Hakemlerin bazı yorumlarına katılmıyordum ama bunlara nasıl cevap vereceğimi de bilmiyordum. Enago’dan destek almaya karar verdim. Dergi hakemlerine verilen cevaplarda düşüncelerimi yazıya dökme konusunda mükemmel bir iş çıkardılar ve yazımı gözden geçirmeme yardımcı oldular. Enago’ya ne kadar teşekkür etsem azdır, çünkü hakemler ikna oldu ve yazımın düzeltilmiş halini kabul etti.

H. O. - DoctorAlmeida hospital

Yazımı ilk gönderdiğimde hakemlerden çok kötü yorumlar aldım. Yazımı neredeyse tamamen yeniden yazmamı istediler. Ne yapacağımı bilmiyordum. Formatın nasıl yapıldığını bile bilmiyordum. Sorunumu Enago’yla paylaştım, onlar da bana bir proje yöneticisi bir de uzman hakem verdiler. Tüm ihtiyaçlarımı karşıladılar. Bu hizmette yapılan iki tur işlem sonunda yazım gayet akıcı hale geldi. Çok mutluyum!

Doctor at Nara University of Education

İçerikteki boşluklar, yazının uzunluğu, format, araştırma ve metot dizaynı ile ilgili sorunlar vb. noktalardan dolayı yazım reddedilince moralim çok bozuldu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Bu yüzden Enago’nun uzmanlarından yardım istedim. Yazımdaki tüm sorunları gidermemde ve yazımı yayınlatmamda bana yardımcı oldular. Müşteri hizmetleri de kusursuzdu. Enago’nun hizmetlerinden tekrar yararlanmayı düşünüyorum.

Doctor at National Center for Global Health and Medicine (NCGM)

 

Dergiye Gönderim AsistanıFiyat Teklifi

Anadili İngilizce olmayan biri olarak, gönderim sürecini anlaşılması zor buldum ve yazımı derginin istediğinden farklı bir formatta gönderme ihtimalim olduğundan dolayı reddedileceğinden korktum. Enago’nun dergiye gönderim asistanı bu karmaşık sürecin her aşamasında bana rehberlik etti, yazımı derginin yönergelerinde belirtilen tüm şartları karşılayacak şekilde göndermemi sağladı. Müşteri hizmetleri kusursuzdu. Bu hizmetten tekrar yararlanmaya niyetim var.

Y. K. - ProfessorHealth Sciences University of Hokkaido

Dergiyle yapacağım İngilizce yazışmalardan çok korkuyordum ve dergiye gönderim süreci konusunda bilgim yoktu. Neyse ki Enago tüm gönderim sürecini yürütüp benim yerime yazımı dergiye gönderdi. Dergiyle yapılan tüm yazışmalar, yetkilendirme mektupları, etik rıza formu vb. diğer belgeler Enago tarafından hazırlandı. Teşekkürler.

D. S. - DoctorNagoya City University Graduate School

 

Resim ve Şekil DüzenlemesiFiyat Teklifi

Yazımı göndermek üzere olduğum derginin resim ve şekil düzenlemesiyle ilgili bol miktarda karmaşık yönergesi vardı. Kafam çok karışmıştı ve ne yapacağımı bilemiyordum. Ben de Enago’nun resim ve şekil düzenlemesi hizmetini kullanmaya karar verdim. Yaptıkları düzenleme çok hızlı ve hatasızdı. Şekillerde yapılan değişikliklerle ilgili gayet ayrıntılı bir rapor gönderdiler. Çok iyi satış sonrası hizmetleri de var. Enago’ya güveniyorum!

E. H. - DoctorToho University Omori Medical Center Hospital

Yazımı teslim etmem gereken tarih çok yaklaşmıştı ve yazımdaki görüntülerin formatını nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu. Görüntüler çok baştan savma görünüyordu, ben de yazımın reddedileceğinden korkuyordum. Ancak Enago imdadıma yetişti. Görüntülerimi çabucak düzeltip güzelleştirdiler ve dergiye uygun hale getirdiler. Teşekkürler Enago. Bu hizmetten tekrar yararlanacağım.

M. E. - DoctorNiigata University of Health and Welfare

Yazımdaki görüntüleri nasıl düzenleyeceğim konusunda hiçbir fikrim yoktu. Neyse ki iş arkadaşlarım Enago’nun hizmetlerini daha önce kullanmıştı ve Enago’yu tavsiye ettiler. Ben de resim ve şekil düzenleme hizmetini kullandım. Yazıdaki tüm görüntüleri büyük bir hassasiyetle düzenlediler ve teslimat tarihinden önce teslim ettiler. Bu hizmeti kesinlikle tekrar kullanacağım. Herkese Enago’nun resim ve şekil düzenlemesi hizmetini tavsiye ediyorum.

T. A. - DoctorShizuoka Cancer Center

Yazımdaki görüntüler karmakarışıktı. Puntoları, renkleri vs. tamamen düzensizdi ve derginin şartlarına uymuyordu. Neyse ki Enago’yu buldum, herşeyle yakından ilgilendiler. Görüntülerdeki tüm sorunlar giderildi. Satış sonrası hizmete de ihtiyacım vardı, bu da gayet güzel bir şekilde verildi. Bir sipariş daha verdim ve Enago’nun kusursuz hizmetlerini gelecekte de tekrar kullanacağım.

Laboratory Staff at Shonai Hospital

 

Bölgesel İnternet Sayfaları

Çin

Güney Kore

Tayvan

Konu Alanları

Enago, aralarında tıp, mühendislik, güzel sanatlar, beşeri bilimler, işletme ve ekonomi de bulunan 1.117‘den fazla konu alanında makale düzenleme hizmeti verebilir.

Daha fazla bilgi için...
Düzenleme Örneği

Nöroloji, kardiyoloji, mikrobiyoloji, plazma fiziği, ekonomi vb. birçok konudaki düzenleme örneklerimizi görün.

Daha fazla bilgi için...